Lesrooster

Lesrooster

maandag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er
16:00 - 18:00 Wedstrijd turnen Jongens: Selectie De Kroon S. Hoek
16:00 - 17:00 Rope Skipping 5 t/m 9 jaar De Zwaaier T. v.d. Mark
17:00 - 18:00 Rope Skipping 10 t/m 12 jaar (basisschool) De Zwaaier T. v.d. Mark
18:00 - 19:00 Rope Skipping Demoteam: vanaf 8 jaar De Kroon S. Hoek, T v.d. Mark
19:00 - 20:30 Rope Skipping Recreatie+ De Kroon S. Hoek
19:00 - 20:00 Rope Skipping Recreatie: vanaf 12 jaar (middelbare school) De Kroon N. de Beer, S. Hoek
20:30 - 21:30 Rope Skipping Rope Skipping voor volwassenen De Kroon M. Hölscher, T. v.d. Mark
19:00 - 20:15 Bewegen voor ouderen Senioren (50+) Huizerweg C. v. Wijk
dinsdag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er
08:00 - 09:15 Bewegen voor ouderen Senioren (50+) De Kroon E. White
09:15 - 10:30 Bewegen voor ouderen Senioren (50+) De Kroon E. White
10:15 - 11:00 Peuter en Kleuter gymnastiek Ouder-Kind Dr. Schaepmanlaan T. v. Eck
10:30 - 11:45 Bewegen voor ouderen Senioren (50+) De Kroon E. White
16:00 - 17:00 Peuter en Kleuter gymnastiek Kleuters: 4 t/m 6 jaar Bremstraat T. v. Eck, F. Post
17:00 - 18:00 Recreatie turnen Meisjes: 6 t/m 8 jaar !! training vol, wachtlijst klik hier Bremstraat T. v. Eck, L. Vos
16:00 - 18:00 Wedstrijd turnen Meisjes: Mini's, Pre-instap en Instap De Kroon A. Herber, A. v.d. Mark, P. Herber
16:00 - 18:00 Wedstrijd turnen Meisjes: D1, D2, N-nivo Pupillen I, II en Jeugd1 De Kroon A. Herber, T. v.d. Mark
17:00 - 20:00 Wedstrijd turnen Meisjes: Pupillen I, II en Jeugd De Kroon J. v.d. Mark, Y. Straatsma
17:00 - 20:00 Wedstrijd turnen Meisjes: 3e, 4e div/N-nivo Jeugd2, Junior, Senior De Kroon J. v.d. Mark, Y. Straatsma
18:00 - 20:00 Wedstrijd turnen Meisjes: 5e en 6e div. Jeugd2 t/m Senior De Kroon M. Klein, B. Wieman
20:00 - 21:30 Recreatie turnen Vanaf 16 jaar De Kroon N. Eschauzier, B. Wieman
19:45 - 20:45 Bewegen voor ouderen Senioren (50+) De Zwaaier R. Geuzebroek
woensdag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er
12:30 - 13:30 Bewegen voor ouderen Senioren (50+) De Kroon R. Geuzebroek
14:00 - 15:00 Recreatie turnen Meisjes: 6 t/m 8 jaar Bremstraat P. Kempers, R. Veen, A. vd Mark
15:00 - 16:00 Recreatie turnen Meisjes: 6 t/m 8 jaar !! training vol, wachtlijst klik hier Bremstraat P. Kempers, R. Veen, A. vd Mark
15:00 - 16:00 Peuter en Kleuter gymnastiek Kleuters: 4 t/m 6 jaar De Kroon B. Wieman, N. Eschauzier
16:00 - 17:00 Recreatie turnen Meisjes: 9 t/m 10 jaar !! training vol, wachtlijst klik hier Bremstraat P. Kempers, R. Veen, A. vd Mark
16:00 - 17:00 Recreatie turnen Meisjes: 6 t/m 8 jaar !! training vol, wachtlijst klik hier De Kroon N. Eschauzier, B.Wieman
17:00 - 18:00 Recreatie turnen Meisjes: 11 t/m/ 12 jaar Bremstraat P. Kempers, S. Veen
16:30 - 17:30 Recreatie turnen Jongens: 6 t/m 8 jaar De Lunet S. Hoek, B. Dekker
17:00 - 18:00 Recreatie turnen Meisjes: 9 t/m 10 jaar De Kroon N. Eschauzier, B.Wieman
17:30-19:30 Rope Skipping Jong talent De Kroon (Studio) T. vd Mark
18:00 - 19:00 Recreatie turnen Jongens: 9 t/m 11 jaar De Kroon S. Hoek
19:15 - 20:15 Freerunning 11 jaar en ouder De Kroon P. Kempers
donderdag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er
16:00 - 18:00 Wedstrijd turnen Meisjes: Instap, Pupillen I en II, Jeugd1 De Kroon A. Herber, A. v.d. Mark, T. v.d. Mark
16:00 - 17:00 Peuter en Kleuter gymnastiek Kleuters 4 t/m 6 jaar De Zwaaier S. Spierings, D. Noordhuis
17:00 - 18:00 Recreatie turnen Meisjes: 6 t/m 8 jaar !! training vol, wachtlijst klik hier De Zwaaier S. Spierings, D. Noordhuis
17:00 - 20:00 Wedstrijd turnen Meisjes: 3e, 4e div/N-nivo Jeugd2, Junior, Senior De Kroon A. Herber, A. Smallenburg
18:00 - 19:00 Recreatie turnen Meisjes: 9 t/m 10 jaar!! training vol, wachtlijst klik hier De Zwaaier S. Spierings, D. Noordhuis
19:00 - 20:00 Recreatie turnen Meisjes: 11 t/m 12 jaar De Zwaaier S. Spierings, D. Noordhuis
20:00 - 21:15 Recreatie turnen Meisjes: 12 t/m 16 jaar De Kroon S. Spierings, M. Klaassen
vrijdag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er
16:00 - 17:00 Recreatie turnen Meisjes: 6 t/m 8 jaar!! training vol, wachtlijst klik hier De Kroon M. Tros, M. Klaassen, A. v. Vliet
17:00 - 18:00 Recreatie turnen Meisjes: 9 t/m 12 jaar!! training vol, wachtlijst klik hier De Kroon M. Tros, M. Klaassen, A. v. Vliet
17:00 - 20:00 Wedstrijd turnen Meisjes: C-selectie Instap, Pupillen I en II De Kroon M. Tros, E. Pennock
zaterdag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er
9:00 - 11:00 Rope Skipping Jong-talent De Kroon (Studio) T. v.d. Mark
09:00 - 12:00 Wedstrijd turnen Meisjes: Pupillen II De Kroon A. Herber, M. Tros
09:00 - 12:00 Wedstrijd turnen Meisjes: Jeugd, Junioren, Senioren De Kroon J. v.d. Mark
11:00 - 13:00 Wedstrijd turnen Jongens: Selectie De Kroon S. Hoek
9:00 - 10:00 Peuter en Kleuter gymnastiek Kleuters: 4 t/m 6 jaar Bremstraat P. Kempers, L. Vos
10:00 - 12:00 Wedstrijd turnen Meisjes: 6e divisie Bremstraat P. Kempers, F. Post
zondag
Tijdstip Sport Doelgroep Zaal Train(st)er